Zrzavý Jan (Vadín 1890 - 1977 Praha)
Studna v Karlachových sadech, signováno vpravo dole tužkou Jan Zrzavý, číslováno vlevo dole tužkou 237/300, litografie/papír, 39 x 46,5 cm, na okrajích listu drobné skvrnky, pasparta, sklo, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 26.000,-
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |